Trainers

Naam Disciplines & Categorieën Trainingslocatie e-mailadres

Frank Bastiaens

 400m t/m marathon, hordelopen en steeple

cadetten, scholieren, juniors, seniors en masters

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

f_bastiaens@hotmail.com 

Gert Beets

 sprint en hordelopen

cadetten, scholieren, juniors, seniors en masters

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

gert@gert-beets.be 

Frans Bijloos

hoogspringen

pupillen en miniemen 

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 /

Nico Bos

sprint, lange afstandlopen, werpnummers, springnummers, canicross 

kangoeroes, benjamins, pupillen, miniemen, cadetten, scholieren, juniors, seniors en masters

Basvelden

Muizenstraat 32, 3520 Zonhoven

nico.bos@scarlet.be 

Chris Cardinaels

Trainer Breborun loopgroep Atletiekpiste Bree Sportlaan 54,   3960 Bree

Finse piste Bocholt
Sportlaan
3950 Bocholt

chriscardinaels@telenet.be

Filip Carremans

 kogelstoten, discuswerpen en hamerslingeren

cadetten, scholieren, juniors en seniors

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 filip.carremans@telenet.be

Annick Convens

hordelopen en estafette 

pupillen en miniemen

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 annick.convens@telenet.be

Katleen De Wit

 veldlopen en fond

pupillen en miniemen

 Jogem

Ringlaan 50,  3550 Heusden-Zolder

ghislain.indeherberg@hotmail.com

Eugeen Ghoos

 algemene basistraining / specialisatietraining kogelstoten en discuswerpen

pupillen en miniemen


kogelstoten en discuswerpen

cadetten, scholieren, juniors en seniors

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 eugeen.ghoos@hotmail.com

Fiebe Ghoos

  werpnummers

kangoeroes en benjamins

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 ghoos.fiebe@gmail.com

Jorie Ghoos

werpnummers 

kangoeroes, benjamins en pupillen

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 jorie.ghoos@gmail.com

Kris Ghoos

alle disciplines

benjamins, pupillen en miniemen


specialisatietraining: kogelstoten, discuswerpen, hamerslingeren en speerwerpen

basistraining: sprint en springnummers

cadetten, scholieren, juniors en seniors 

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 kris.ghoos@gmail.com

Melanie Gilis

  lopen

kangoeroes en benjamins

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 melaniegilis@skynet.be

Marc Hermans

meerkamp

Specialisatie: sprint, hordelopen en kogelstoten

miniemen, cadetten en scholieren 

 Jogem

Ringlaan 50, 3550 Heusden-Zolder

marc.hermans07@telenet.be

Sofie Holtappels

 meerkamp

Specialisatie: hoogspringen, verspringen en speerwerpen

miniemen, cadetten en scholieren

 Jogem

Ringlaan 50, 3550 Heusden-Zolder

sofie.holtappels@hotmail.com

Ferdi Hoobergs

sprint, hordelopen, hoogspringen, verspringen, hinststapspringen en meerkamp

cadetten, scholieren, juniors, seniors en masters

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 ferdi.hoobergs@telenet.be

Bart Lathouwers

  lopen

pupillen en miniemen

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 b.lathouwers@gmail.com

Eric Moons

 veldlopen

pupillen en miniemen


halve fond en fond

Seniors en masters

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 renilde.eric@telenet.be

Sonja Paesen

algemene loop- en springtraining / specialisatietraining sprint en verspringen

pupillen en miniemen


verspringen en hinkstapspringen

cadetten, scholieren, juniors, seniors, masters en G-atleten.

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 sonja.paesen@telenet.be

Frans Peeters

 lopen

pupillen en miniemen

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 fransurb.peeters@skynet.be

Koen Raymaekers

polstokspringen

miniemen, cadetten, scholieren, juniors en seniors 

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 raymaekers.koen@gmail.com

Kirsten Reynders

 spelvormen

kangoeroes en benjamins

 

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 kirsten.reynders@gmail.com

Yves Sneyers

 kogelstoten, discuswerpen en speerwerpen

miniemen, cadetten, scholieren, juniors, seniors en masters

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 yvessneyers@skynet.be

Emiel Symons

hordelopen

pupillen en miniemen 

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 symons.em@hotmail.com

Eric Timmermans

 speerwerpen & kogelstoten

miniemen, cadetten, scholieren, juniors, seniors en masters

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 timmermans.eric1@telenet.be

Jean Van Gossum

400m, Halve fond en Fond

miniemen, cadetten, scholieren, juniors en seniors

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

vangossum.j@skynet.be

Christel Van Wilderode

 recreatief lopen Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 christel.vwilderode@telenet.be

Mario Vandeweyer

 recreatief lopen

Leefdtijd: 30+

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 vandeweyer-vleugels@telenet.be

Amber Vandezande

 lopen

kangoeroes en benjamins

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 

Eva Vanwesemael

  werpnummers

kangoeroes en benjamins

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 

Femke Verheyen

  sprint, lopen, verspringen, hockeybalwerpen en estafette

kangoeroes en benjamins

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

 gestelachtige_fem@hotmail.com

Rune Verwimp

  lopen

kangoeroes en benjamins

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

runesna@hotmail.nl 

Larissa Vreys

sprint en verspringen

kangoeroes, benjamins en pupillen 

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

larissavreys@hotmail.be 

Stefan Vreys

algemene looptechniek en sprint

pupillen en miniemen 

Sportpark

Sportlaan 4,   3980 Tessenderlo

stefanvreys@telenet.be